I love you and I will forever!

30. září 2012 v 20:02 | KT Wild* |  World of Hurts

Zjevně bych si měla dělat věci do školy...když já prostě chci a chci psát!Konečně se mám dobře.Navíc doma není nikdo,kdo by mě kopal doprdele,abych už sakra něco dělala.Jejej.
Tumblr_mb66hpnydc1r3nango1_500_large
A taky ťuf,ťuf,ťuf!Dnešek byl super.Akorát...Máma mi trochu připomíná průjem - vždykcy přijde,když to nejméně čekám.No nic,ona není ten typ,co by se divila,že tohle v patnácti dělám,zřejmě mi na to ani nic neřekne.Takže jsme jedli lososa,pili grepové pivo a koukali na Šifru Mistra Leonarda.Upřímně nemám ráda filmy tohohle typu (já raději něco,při čem se nemusí moc přemýšlet...hihi),ale tak lehnout si,odpočívat vedle něj.A najednou plakat.Hrozně se vyděsil,ještě víc,než by se vyděsil normálně,protože událost,co se stala před třemi dny ještě pořád visí někde hodně nahoře ve vzduchu.,,Co se stalo?!"Neodpovídala jsem.,,Proč pláčeš?"Zase odmlka a potom:,,Štěstím."A upřímně?Teď pláču opět.Přes to,co jsem dělala a udělala,přes to špatné,on mě pořád miluje a já jeho.Snad po bolesti,pochybách a strachu to má nějakou budoucnost,ne?A teď tu nemluvím o deseti letech,ale věčnosti.Taky že jsem nám ležatou osmičku nakreslila na ukazováček.Sice jen perem,ale já ho donutím,jednou jí tam bude mít.Proč vlastně štěstím?Tak co je kurva hezčího,než když se dva lidi milují a jsou spolu?A teď nemluvím o povrchní zamilovanosti,která je fajn,ale nedá vám tolik...Zkrátka to nemá smysl.My jsme si prošli sračkami i štěstím,a právě proto tohle má budoucnost a to tu nejlepší.Jó a taky jsme točili kousek toho videa.No...Přišlo nám to docela trapný,hlavně když jsme to točili.Ale když jsem se koukla na výsledek,snad by se to (po precizním vystřihání) dalo nějak zalčenit. :D Miluju tě,ťufíku a...Vždycky budu.A jestli ne,tak chci umřít.

Stačí dneska,už jsme díky mně všichni moc šťastní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 1. října 2012 v 18:45 | Reagovat

Teší ma, že aspoň niekto je šťastný, ked mňa to tak obchádza v poslednu dobu.

Tiež ma zrazu pochytí taký zvláštny pocit šťastia a zrazu plačem. A ono sa to potom akosi ťažšie vysvetľuje cez tie slzy a sople, že sme skrátka len šťastné. A chudák chalan celý pomätený, čo sa to deje, či niečo spravil zle :-D

2 red bottom red bottom | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 2:04 | Reagovat

Q. How do you repair a broken tomato?
http://www.wireshoes.net/flats.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama