Not bad.

29. září 2012 v 21:51 | KT Wild*
Hahá,jsem popová sračko-Kejt!

Tak nějak to zhodnotit...Už se mi ani nechce psát něco pozitivního.Prostě v tuhle chvíli je mi fajn,ale tahle nálada se mě drží dva dny a já zase za další dva nechci být na pokraji zhroucení a nostalgicky vzpomínat na dnešek.Proto říkám,že v tuhle chvíli je to dobrý.Když nepočítám to,co se naopak stalo dva dny zpět.Jsem blbá,hloupá,kráva a ještě pokrytec,nikomu jsem to neřekla a snad ani nemíním.Vrhali by na mě třeba výrazy,že jsem bezcitná (a při tom i v tom bylo tolik citů,bolesti,lásky),ale vlastně jo,měly by trochu pravdu.Vážně mám někdy chuť,aby mi sám od sebe jednu natáh.A teď to nemyslím ve spojení morbidních sexuálních hrátek,jen zkrátka nechápu,jak jsem to vůbec mohla (skoro) udělat,jak jsem ho někdy mohla tak trápit.A celkově,když něco,co bylo vůči němu přijde bezohledné v minulosti,prostě by mi nevadilo,kdyby mi jednu vrzail,nebo třeba dvě.Možná trochu proto se mi líbí,když mě škrtí...

Fajn,chtěla jsem psát pozitivně,vlastně v tuhle chvíli je mi dobře,ale musela jsem se nějak vylít z údalostí minulých.Asi jsem to neměla dělat,mám z toho takový divný pocit.Ale jsou některé jistoty,co mám v sobě zaryté,a byly by tu,za jakýchkoli okolností.
Tumblr_mb4fbzn6cv1reml8ao1_500_large
A co tedy dneska?A co tedy včera?Včera tu spala Cassie.Tak jsme si dramaticky popovídali,ona pořád básnila o tom,jaké to s čočkami je,a že je fakt hustý,když vidí bez brýlí.Byla to sranda.Gebily jsme se raperům,koukali na Super Drbnu a spali skoro do dvanácti.Jo,Super Drbna,myslím že tenhle primitivní seriál o ničem by docela šel a baví mě,ač knížka je milionkrát lepší.A k těm raperům.Nepřijde vám netaktní chodit do společnosti v teplácích? :D Taky se celkem vtipně pohybujou a snad každej a na každym koncertě hlásá 'Put jór hénds ap in dý ér'.To je jedno.
Tumblr_m9dmmqwiu01qjzvcco1_500_large
Dneska.Jo,asi je hodně intelektuální psát o jídle,ale ten losos si tu zmínku zde zaslouží,byl boží!Taky tu máma za mě domalovala pokoj,čili teď tu bílou přetřít fialovou.Fak jé,bude to sjůpr důpr pokoj.Možná prvně strop necháme bílý,aby to nebylo tak tmavé,ale nevím,nevím,jak dlouho to vydrží...Byla jsem s ním.Je to můj ťufík,Sluníčko,život.Nevím,co pro mě znamená nejvíc?Jestli je pro mě hlavně můj přítel,můj nejlepší kamarád,brácha,moje malé děťátko,poklad,život.Beru ho totiž,jako vše z výše jmenovaného.Bylo to super,procházet se po jeho obci,koukat na ty krásné vily s ještě krásnějšími zahradami a hlavně - za deště!A potom šumák.Jsem ráda,když se směje. :) Ta jedna mi uvízla v paměti.Nádherná zahrada s opečovávanými a barevnými keři,stromy,udržovaný trávník a bíla vila s oblou tmavě šedivou střechou.Fajn,mám docela krátkodobou paměť,ale asi tak nějak to bylo.A takhle budem bydlet s Péťou.Velké francouzské okno,zářící Slunce,on polonahý u okna a já za ním,hladíc a líbajíc ho.Ťuf!Když jsem přijela,už tu byli sousedi.Vážně už mám jen pár lidí,se kterými ráda trávím čas,takže jiná společnost už mi skoro vadí...Potichu jsem se tedy vplížila do pokoje a doufala,že na mě někdo nepřijde.Máma mi volala,kde jsem,tak jsem jí řekla,že cca o čtyři metry dál.Musela jsem jít pozdravit,něco sníst,dát si grepové pivo,co mi přinesli a zase jsem odešla.Jo,asi bych se jim měla věnovat,respektive by si děti měli povídat s dětmi,ale já tu potřebu nemám.Mají syna,stejně starého jak já,nic proti němu nemám,ale nemám jaksi povídavou náladu a má tu žárlivého Peta :D.Takže jsem jako největší ignorant a společenský tupec odešla s černým čajem a rohlíkem s paštikou za Petem na Skype.Možná v tu chvíli na mě ty lidi koukali nasraně,nic příjemného,každopádně bych byla já nasraná na sebe,kdybych to udělala jinak.Myslím na Peta,na sebe a u ostatních malinko Áj dont faking kér.Ne,nebudu psát anglicky.Prostě ať okolo nás všichni střílej,brečej,smějou se,čůraj z okna,ale my jsme my,spolu,moc nehledíc na děje jiných životů.Tak nádherně zkuerveně sobecké.

Pro dnešek vše z veledramatické zpovědi.
Nepřežívejte,ale žijte,

KT Wild*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 1. října 2012 v 18:53 | Reagovat

Nezaujímajú ma ostatní. Nemyslím takto blogovo, náhodou si to rada čítam. Ale tí ľudia okolo, ktorí ma poznajú len vtedy, ked niečo potrebujú... takých ignorujem, je mi jedno aj či im ublížim. Pozerám sa len na seba a svoje potreby. Ešteže jednou z nich je on, takže jeho život ma zaujíma.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama