Dáma se pozná podle toho,že když její muž šlápne vedle,dokáže se dívat jinam.

11. října 2012 v 22:49 | KT Wild* |  Diary
Tumblr_m7sx49mzm31rnp2deo1_500_large
Tak!A teď už něco pro mě méně bolestivého a psychopatického!Našla jsem si své seriály,kde skouknu všechny série a díly a všechno.1) Super Drbna,ale o té už jsem tu povídala dost.2)NeohroŽENY - líbí se mi to hlavně kvůli mé oblíbenkyni Agátě Hanychové a také kvůli tomu,že se můžu pokochat hloupostí Nely Slovákové (nepochopím,jak to mohla vyhrát) a celkově si poslechnout zajímavé příběhy.Upřímně...Celkově jsem nenáročné,co se týče žánrů.Jak knihk,tak filmů.Ač to chci změnit.Další věc,co jste zajisté nevěděli.Mně přijde jako krásná,chytrá,sebevědomá a ambiziózní ženská.Kde kdo ví,s kým chodila i nechodila,kde se opila a kdy jedla salát,ale už se nikdo nezajímá o to,že má agenturu,vlastní internetový obchod,kde věci sama navrhuje a do toho je ještě modelka.Ale o ní bych mohla vyprávět dlóóuho.

Taky jsem si sepsala seznam cílů a přání na tenhle měsíc a s tím přišlo i rozhodnutí,že to tak půjde,co možná nejdéle.Věci jsou odlišeny barvami od důležitých,až po ty nejdůležitější.Už se těším,až make a tick (nemám ráda ájinu v češtině,každopádně tohle je žůžo-labůžní pojem absolutně vystihující,co jsem tím chtěla říct) u každé z nich a na konci měsíce mi tam nezbyde nic nesplněného.Vězte,že některé z úkolu jsou pro mě životně důležité.

Jo,učitelky už mě taky nad míru serou a to jsem Passion Blueberry nedávno psala na blog,jak se tím nemá stresovat,že učitelky netřeba řešit.Když třídní je taková píča,co na mě sedí.Ale co si budem povídat,to není žádná zvláštnost.Ve škole to bučí,až se blýská.


Tumblr_m7ynl8fu3u1qcdbfso1_500_large
Taky jsem zjistila,že na dobrou náladu mi pomáhají pohádky a Pete (to druhé už nějaký ten pátek vím).Puštět si Medvídka Pú,Chňapíka,....METÁL!Vážně poslední dobou nechápu,jak si mě s metalem ještě může někdo spojovat.Ne,že by se mi nelíbil,ale rozhodně ne tolik,jako dřív.

Taky jsem dočetla knížku.Nechápu,jak mě dílo od J.Wilsonové může málem rozbrečet.Ač jsem věděla,že na konci jedna z hlavních postav zemře,stejně mě to mrzelo a přála jsem si,aby to stejně nakonec mělo jiný spát.Nestalo se.A když jsem si představila,že by se mi tohle stalo s Petem,já bych nemohla být dál tady...Ne,vážně si to nedokážu představit.To mě rozbrečelo přede vším,že by se to mohlo stát mě a moje nejmilejší osoba by byla pryč.)

Chtěla jsem napsat dalších 415484 věcí,ale to zase jindy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 13. října 2012 v 7:52 | Reagovat

GosipGirl som tiež veľmi rada pozerala, viem, že som videla všetky diely, pokiaľ sa to natáčalo, ale potom sa vraj pokračovalo, ale ja vôbec neviem, kde som skončila, takže na to prdím :D
Agátu Hanychovú neznášam, najradšej by som ju vymazala z obrazoviek :D
Mňa teraz profesorky neštvú vôbec, práve naopak. Som veľmi rada, že mi pomáhajú aj v týchto mojich krušných chvíľach a vďaka tomu, že som taká usilovná a zodpovedná, trochu mi odpustia to vymeškávanie. Lepšiu triednu ako mám teraz som si priať ani nemohla. Je mi jedno, že časť triedy na ňu nadáva, ale môžu si sami za to, ako sa k ním správa, lebo sú to len nevyzreté decká, ktoré sa len flákajú a sú drzé. Tak im treba :-P
Každý má asi občas také obdobie, keď potrebuje zjemniť svoje city a obklopiť sa niečím iným ako tou temnotou a vrieskajúcou hudbou. Tiež to tak občas mávam, už to beriem ako súčasť :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama