Forever is a long time,but I wouldn't mind spending by your side...

19. října 2012 v 20:42 | KT Wild* |  Diary
My story,You know my name,not my story,My secrets,If you really know me,...Tisíc názvů a jeden princip.

Amanda Todd.Asi to první,o čem chci mluvit.Děvče,co poslalo dychtivým klukům svou fotku nahoře bez a krutě na to doplatilo.Pro šikanu a samotu,která následovala po tom,co se o fotce všichni dozvěděli si vzala život.Vím.Všichni jí litujete,byla krásná,chudinka šikanovaná,nikoho neměla.Ale...Sic mi možná něco ty videa dávají,ale na druhou stranu...Udělejte si vlastní názor z osmiminutového videa.Je to pohled člověka,co vypráví,může to jen vidět moc černě,slepě a vůbec to tak být nemusí.Vím,jsem Herodes a vyčítat něco holce po smrti,tak tomu se říká totální bezcitnost.Strčte si to někam laskavě.

Za 1)Pokud to není její dlouhodobý přítel a pokud nemá sebevědomí jako Jenifer Lopez,nebo není arogantní jako Lady Vanilka,tak nevím,proč mu vůbec odhalenou fotku poslala.Nebo byla vážně tak naivní a myslela si,že si ji nechá pro sebe?
2)Nuže,stalo se a je logické,že ne všem se tohle bude líbit.Někomu to může přijít rajcovní,druhém hnusné a třetí říká,že je to hnusné,protože je to pokrytecká blbka,co má menší kozy než Amanda.Začali jí kvůli tomu šikanovat a ona nevěděla jak ven.Tady měla sebrat hrdost a říct 'Tak se stalo!A co?'Už to nikdo nezmění.
3)Začala se mazlit se zadaným klukem a myslela si,že jí má rád...Tady už musela mít hodně nízké sebevědomí nebo ho hodně milovat,protože tohle je další naivita.Jeho holka jí potom zmlátila.
4)A po té,co několikrát změnila školu a byla opět šikanována a bez přátel,vypila bělidlo.Lidé říkali,že to má udělat ještě jednou a pořádně.Přijde mi,že tím,jak jí to bylo líto a vlastně je poslechla to byla jen taková ta demonstrativní sebevražda,kdy dotyčný chce,aby mu někdo dal najevo nějakou lásku,náklonost.Mně tohle přijde takové zakomplexované a hloupé řešení.A poslechnout je,to je ještě hloupější.
Závěr : Nemyslím si,že by nikoho neměla,jen to pro svou zanícenost a sebelítost neviděla.Co rodina?Ale když už nikomu nic neřekla,nechtěla jinak.Já si myslím,že z téměř každé situace se dá vybruslit.A z téhle taky,jen stačí překonat strach a nabrat sebevědomí.Šikana rozhodně sranda není,ale čím méně se z ní člověk hroutí,tím je menší.Protože agresora prostě uspokojuje,když to oběť mrzí.

A zde video :

Celkově k videům.Ty jejich úsměvy a následné 'Usměv miluji i přes to,jak trpím',to mi vadí,protože nemám ráda neupřímné úsměvy.Možná vám bude lépe,ale já tyhle Lovatovské (Lovatovské,proto,že Demi Lovat se dřív úsmivala,jako kdyby jí pusu rozevřely nějaké obří kleště,doslova od ucha k uchu) smájly nemusím.Ale mnohdy je to zajímavé.A taky mě to sem tam vede k zamyšlení,či přiznání si toho,jak moc mi na něm záleží,a že ho miluju,nechci ztratit.Ty lidi litují.Třeba právě toho,že někoho ztratili a nikdy mu neřekli,jak moc ho mají rádi (kupříkladu ve video č.1).

Mám tě ráda,ale víc tě miluju.Miluju,ale někdy trpím.A já nechci litovat,vzpomínat a říct 'Měla jsem to udělat jinak.',já to chci dělat teď a zajistit si s tebou pohádkově růžovou budoucnost ťufíku.Pořád se bojím,že dělám málo,že tě miluju málo,že tě ztratím kvůli své hlouposti.Možná to zní bezohledně,hloupě,ale věz,že mě to pumpuje k tomu,abych se o tebe zajímala dvakrát tolik.Proto ti chci každý den připomínat,co pro mě znamenáš.Že tě miluju.Jsi moje Sluníčko a zázrak.Možná mám ty stavy nejistoty a možná naše minulost není růžová.Oba jsme alespoň jednou spadli a řekli si,že tohle již udělat nechceme.Není to,jako povrchní zamilovanost,perfektní vztah na měsíc.Je tam již spousty stínu,na které se kouká špatně,ale ty momenty plné lásky nám svítí na naší cestu kupředu.Vím,že si nikdy nebudu vyčítat,že jsem ti nepřipomenula,že tě nade vše miluji.Možná bych ti to měla dokazovat víc a častěji,ale víš o tom,oba víme.

A to vlastně poslední dobou nemám ráda tyhle zamilované statusy typu 'Miluji tě navždy!' a smajlíky a pusinky a šťastné páry.Dobře,jak kdy,ale když se stresuju z toho,že ani náš vztah není bezproblémový a co když ty ostatní jsou,tak mi to na pozitivním myšlení nepřidává.A taky nechci každý den zamilovaně psát.Na to se moc bojím a taky - nechci to každý den psát a křičet do světa,protože takový křik má ozvěnu,která se ztrácí v prázdnu.Já se možná bojím,ale o to víc můžu říct 'Nechci nic zakřiknout,ale vypadá to dobře.'

Jo,není to úplně nejlepčejší a nepropracovanější článek,ani na to nějak nemám chuť,ale snad si počtete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 20. října 2012 v 17:58 | Reagovat

Takýchto videí som videla už dosť veľa, ako ľudia odhaľujú svoje tajomstvá na YT. Príde mi to také... ako keby mali pocit, že sa majú čím chváliť. Možno je to odo mňa hlúpe, ale ja by som si také veci nechala pre seba a rodinu, nemám potrebu všetkým hovoriť o problémoch, samozrejme, na blogu je to iné, tu ma našťastie skoro nikto nepozná a tak mi to vyhovuje.

Súhlasím s tým názorom, že musela byť hlúpa, keď si myslela, že poslať nahú fotku priateľovi je good nápad. Ja by som to nespravila. A ani priateľ nechce, aby sa niečo také stalo, aby som mu niečo posielala. O tomto sme sa rozprávali už dávno pred vzťahom, že nechápeme takéto hlúpučké dievčatá. Fotku v PC ti môže nájsť hocikto, napr. kamarát tvojho chalana a už je fotka po celom svete. Podľa môjho názoru ľuďom stačí, keď sa vidia nahí naživo, načo si to ešte aj zaznamenávať, telo, duša a mozog si to vždy dobre zapamätajú :-D  8-)

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 20. října 2012 v 21:59 | Reagovat

[1]: Upřímně.Přítel moje takové fotky má,ale zatím to nikdo neobjevil a ty úplně nejpikantnější má v mobilu,na který je háklivý a nikdo mu na něj nezele.

3 fake rolex fake rolex | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:09 | Reagovat

A. He wanted to get to the second-hand shop!
http://www.theirwatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama