Sad láskyplných slibů

16. prosince 2012 v 1:42 | KT Wild* |  Básně

Velká slova,
Vyžadují roky,
Nikdy nezačnu znova,
Jen dělám dopředu kroky.

A občas ty kroky srdce drásají,
Polknu bolest a čekám na výsledek,
Spáry zlých mylšnek dostat nás nemají,
Či je má bolest jejich důsledek?

A proč pořád pochybovat,
Nad vším,co miluješ?
Nejde nemilovat,
Když děláš a při tom chceš.

Slova se hodí,
Ale nesmí to být plýtvání,
Láska se rodí,
Právě pro velké čekání.

Čekání na lepší časy,
Čekání na tebe,když jsi daleko,
Prosím lásko,zabij ty hlasy,
Kterých se mé srdce zaleklo.

Dej mi tisíc šancí,
Nikdy nesmýšlej jako já,
Dej své štěstí k šanci,
Chci být tvoje,navždy tvá.

Vidíš smysl za svým strachem,
Ale strach lže a ty mu věříš,
Mylšenky jsou tvým dalším tahem,
Zase se strachu do spárů svěříš?

Když věci se dějí ty ještě spíš,
Otevří oči a miluj bez výsad,
Když to konečně pochopíš?
Oba jste víno,roky tvoří sad.

P.S. Jde to k lepšímu, ale někdy mám pocit, že strach nahrazuje další strach. Jsem citlivá na jakoukoli
otázku co se nás, mě, jeho týče. Nechte mě být, chci žít svými sny, ať už vám připadají jakékolil. Mé
pozitivní myšlenky sem tam vystřídá pláč, vlna strachu, zrátka toho, co bylo dřív. Ale už se k tomu ne-
vrátím. Mám dobře našlápnuto k novým lepším zítřkům a já si to vyšlapu. Přijdu vám, že něco dělám
špatně? Alespoň něco dělám, to jen samo o sobě už má smysl. Chci žít přítomností, ale ten kluk je
moje minulost, přítomnost a chci, aby patřil i do budoucnosti, je těžké žít přítomností. Protože tohle
není zamilované laškování, promiskuitní zážitky, žiješ dnes. Když vím, že se vedle něj chci probouzet,
mít s ním děti a rodinu. Třebaže o všem někdy pochybuju, zatím mě toho snu nic nezbavilo a pěkných
pár měsíců si ho držím a chci pokračovat. Možná jsem hodně času i když jsem s ním mimo, zavřená
ve své hlavě, která je plná všemožných paranodních myšlenk, ale cítím to. Jeho.
Strach lže a ty mu věříš. Balamutí mě už pěkně dlouho, ale přestává to, já jsem tady pánem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 16. prosince 2012 v 12:01 | Reagovat

Odpoveď na komentár:
áááále veď ja chcem novú adresu hneď hneď hneeeeeeď  To ma nemôžeš takto trápiť  
Aj mne sa tie mikiny prestali páčiť hlavne kvôli tomu, že ju už majú takmer všetci, ale minule som v obchode našla takú, ktorá vyzerala ako vyrobená pre mňa, tak ma to znova pohltilo .
Tie vyťahané svetre neznášam. Myslím na sebe. Niektorým sa to strašne hodí, ale ja by som v tom vyzerala maximálne smiešne. Preto ma strašne štvalo, že takých svetrov že všade plno, a taký normálny ako chcem ja, skoro nikde nebol!

K článku:
Láska bez pochybnosti. Naozaj? Také niečo neexistuje. A ja verím tomu, že vieš, čo robíš. Vždy stojím na strane lásky, takže sa vždy postavím za teba a tvoje presvedčenie ohľadom lásky. Verím na pravú lásku. A ak je aj tá vaša pravá, tak to gratulujem.

Maj sa pekne, Kati :-)
Zaslúžite si to.

2 Thanatos Thanatos | Web | 16. prosince 2012 v 13:55 | Reagovat

Věřím, že ty to zvládneš a přetrpíš to. :D Slibuji (doufám), že tohle je má poslední přezdívka na tomhle blogu. Jak jsem řekla, znamená pro mě víc. A dlouho jsem nad ní bádala, až teď jsem si byla jistá. Dobře, dobře. Deníčky budou. (pamatuj sama sis o to řekla!) Já jen prostě nemám co psát, většinou pak je v konečném článku asi tak 5x 'Nevím, co psát. Prázdno' Coož, podle mě není zrovna dobrý přístup k serióznímu blogu. :-D Ale fajn, pokusím se. Když ty povídky čteš, nemůžeš zanechat komentář? :D Tvůj názor bych ráda slyšela, co si pamatuji, tak jsi psala skvěle. Víš, ty povídky pro mě hodně znamenají. Jasně, chci být právník nebo psycholog, ale spisovatelka... Jo, to by mě hodně bavilo. Ale kdo mi zaručí peníze a ne krach, že? :D
Jsi chytrá, zkus ti představit,že v té povídce se jedná mě. (až na to, že nejsem anděl a nemá křídla) Ale jde o ty pocity, třeba to pak líp pochopíš. :D :-)
Víš, hodně jsme nad  tím přemýšlela (napadlo mě to teď, ale musí to znít.. chytře :D ) Asi jsi měla pravdu, kdybych vážně bojovala, jsme si jistá, že bych ho měla. Vlastně to vím. ale ty mi musíš zase věřit, že to nebylo tak lehké. Vždyť teď už jsme se neviděli dva měsíce. Ale měla jsi pravdu. Ale pravdou někdy je, že lásku si nevynutíš,budu doufat, že to není můj případ. (nerada se k tomu vracím, ale věřím, že ty tohle oceníš) Mrzí mě to, věř, že mě to mrzí, ale jsem tak tvrdohlavá a nerada si přiznávám chybu.
Je moc krásná Kate! Tolik emocí, umíš krásně psát. :-) Tohle je pravá poezie, šifry.
Nepodlehni strachu. Já jemu podléhám každým dnem (i když úplně jiné formě) a cítím, jak ztrácím rozum. Nic neděláš špatně, ba naopak. Přesvědčila jsi mě, abych věřila. ( Teď zcela vážně. Tohle ber jako jeden ze svých největších úspěchů. :-D )Ty jsi tady pánem. To jsi řekla pěkně. Budu to brát jako další radu. Nevím, bohužel, co se děje. Ale věřím, že ty to zvládneš. Tak silnou osobu jsme ještě snad ani nepotkala. Ano, souhlasím ↑ Láska bez pochybnosti? Neexistuje. Dokonce ani v knížkách.
Taky ti přeji co nejvíce slunečných dní.

3 KT Wild* KT Wild* | Web | 16. prosince 2012 v 15:53 | Reagovat

[1]:

[2]:

Holky, strašně jste mi zvedly náladu! Děkuji vám.

Nejsem silná, vůbec, ale konečně, jednou se snažím být a dělat víc než maximum.

A nic není lehké,co si budeme povídat.

4 WildChild WildChild | Web | 16. prosince 2012 v 17:56 | Reagovat

Takovýhle básničky jsou buď strašně hnusný a nebo když je to upřímný, od srdce, tak to dokáže být takhle moc pěkný a strhující.

5 KT Wild* KT Wild* | Web | 16. prosince 2012 v 21:15 | Reagovat

Možné je vše. Láska by si měla projít krizí, nebo pochybnostmi, to jí posilní, ale nemělo by se to stát rutinou a náplní vztahu. A i ty pochyby se dají zahnat, nebo alespoň omezit.

Hele, pravdu jsme měly obě. :-) Já vím, co se může stát, ale bojuji a bojovat budu a když bojujeme oba, tak to smysl má. A nic není nemožné, udělám vše. Je lepší udělat vše. Samozřejmě, nic není sto procentní, ale i kdyby se ti to náhodou nepovedlo, alespoň můžeš říct, že jsi pro to udělala maximum. Ale já si myslím, že tohle vyjde. A měla jsi pravdu i ty. Obě jsme v něčem měly pravdu a v něčem je a obě jsme tvrdohlavé, ale co už? Jedeme dál!

Jak řekl F. Nietszche - Strach lže a ty mu věříš. Jako se rozroste radost, rozroste se i strach, obojí dokáže dost, ale lidé se rádi vyžívají v negativních pocitech, protože ty jsou pro ně skutečné, na rozdíl do těch hezkých.

Ano, ano, koment přidám, ale teď moc času asi neušetřím, uvidím, kolik budu mít po udělání školy a dalších věcech elánu. :D Silná moc nejsem a taky mě toho moc nepotkalo. Ale nejsem ani slabá. Každý člověk si může  svobodně vybrat. Kdo ví, jestli existuje osud, ale i špatná rozhodnutí tě nakonec dovedou k těm dobrým. Možná jsi o jednoho člověka přišla, ale třeba přijde nový, lepší. Sama musíš vědět, jak moc jsi bojovala, já se můžu jen domnívat. Ale změnit se dá vše. ;-)

Přeji hodně štěstí.

6 Denise Denise | Web | 17. prosince 2012 v 13:38 | Reagovat

každá láska bolí, upřímná, neupřímná, utlačovaná, neutlačovaná, pravá nebo třeba platonická. prostě každá. ale lepší milovat, než lásku vůbec nepoznat! :)
všechno jednou přijde a všechno se stane lepším. pochybnosti, strach, úzkost a štěstí. to všechno k lásce patří a je jen na tobě, jestli se přes to všechno dostaneš nebo ne.
věř mi, každá chvilka je kouzelná, ať už je krásná a nebo bolestná. osud to tak chtěl. udělal to přítomností, aby ses do budoucna poučila ze svých chyb a šla s tím  pocitem na duši, u kterého si budeš říkat :"ano. dokázala jsem to, přešla jsem tu bolest a přeskákala všechny překážky. všem zlým dnům je konec."
každá chvíle ve tvém budoucím životě bude jen lepší a lepší :) věř mi. všechno má svůj konec, ale s ním přichází nový začátek :)

7 Thanatos Thanatos | Web | 17. prosince 2012 v 15:40 | Reagovat

Silná jsi a věř, že já to dokážu posoudit. Děkuji, ani nevíš, jak moc jsi mi teď pomohla a potěšila. Strach mě opravdu ovládá dost času. Budu nad tím přemýšlet.  No, neber moje slova tak doslova, jasně , že blog nemám jen pro to. Jsou to jen chvilkové pocity. :-) Dokonce se nevyžívám ani tak v magii, jak si myslíš. Jen v ní věřím, nemám odvahu ani dostatečnou sílu si sní hrát. No, vím, že články na toto téma nebudou tvé gusto, ale ber to třeba jako... jako zkrátka další informace, které tě vzdělávají a třeba se ti někdy budou hodit.  Koneckonců má být apokalypsa, ne? :-D Ne, teď vážně. Nikdy nevíš.

[6]: Souhlasím! Každá bolí, ale lepší než vůbec žádná. Záleží také na osobě, ale myslím, že na tomhle se každá shodneme.

8 Wewe Wewe | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 19:00 | Reagovat

Ahóój :D Každý hovorí Hezký blog tak ja budem originálna Hezkí blok :D Fakt.. Nechcela by si spriateliť? Ozvi sa na môj blok :DD

9 Rozka Rozka | Web | 17. prosince 2012 v 21:59 | Reagovat

Jaká bolest čiří z Tvých slov.
Strach je potvora.
A já jsem ráda, že jsem si přečetla Tvou básen, ve které jsem se našla.

10 KT Wild* KT Wild* | Web | 17. prosince 2012 v 22:11 | Reagovat

[8]: Ahój! :) Rozholdla jsem se, že se změním a budu na lidi hodná, tak jen napíšu - jdi do keříku s takovýma žádostma. ;-)

11 KT Wild* KT Wild* | Web | 17. prosince 2012 v 22:12 | Reagovat

[9]: Naštěstí už ta bolest odchází... Láska holt občas bolí. To je, a jaká. To jsem ráda. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama